VP 2019 m.

Pranešėjas
Dr. Deividas Soloveičik
Vieta
Vilnius, ARKANGELO konferencijų ir meno centras
Trukmė
10.00–15.45 val.
Kaina
140 €

Kviečiame į COBALT organizuojamą seminarą „Viešieji pirkimai: konfidencialumas, sutartys ir naujausios rekomendacijos“, kurį ves COBALT partneris, Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovas dr. Deividas Soloveičik.

Seminaro programa parengta atsižvelgiant į praktikų užduodamus klausimus. Konfidencialumas ir sutarties keitimas išlieka temomis, apie kurias nemažai pasisakyta teismų praktikoje, tačiau procedūrinės, taip pat esminės situacijos vertinimo klaidos vis dar yra daromos. Todėl seminaro metu bus siekiama pasikartoti svarbiausias su šiais aspektais susijusias taisykles ir perteikti žinias, kaip išvengti praktinių klaidų viešųjų pirkimų procese.

Išsamiau bus aptariamos reguliuojamos, bet mažai taikomos temos – viešo pirkimo sutarties nutraukimas ir apsivalymas viešuosiuose pirkimuose. Nors reguliavimas jau nebegali būti laikomas nauju, tačiau dėl praktinio pritaikomumo stygiaus tai – vis dar nauja tema. Todėl siekiama giliau pažvelgti į šiuos reikalavimus ir atsakyti į su tuo susijusius klausimus. Taip pat bus analizuojama aktuali LAT praktika. 2018 m. LAT išnagrinėjo per 40 viešųjų pirkimų ginčų, rekordiniai metai, tad bus siekiama šią praktiką apžvelgti.

PROGRAMA

PRANEŠĖJAS

DR. DEIVIDAS SOLOVEIČIK

advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovas

SEMINARO ORGANIZATORIAI